Brat gwiazdy skazany na 25 lat więzienia za gwałty na nieletniej pasierbicy

Jelani Maraj twierdził, że jest niewinny (fot. Nassau County Jail)

Brat amerykańskiej piosenkarki Nicki Minaj został skazany na 25 lat więzienia za wielokrotne zgwałcenie 11-letniej pasierbicy. Sędzia podkreślił w orzeczeniu, że Jelani Maraj „zrujnował” dziewczynce życie.

Afera pedofilska gwiazdora. R. Kelly usiłował przekupić brata, by wziął winę na siebie

Na światło dzienne wychodzą nowe szczegóły afery pedofilskiej z udziałem R. Kelly'ego. Brat amerykańskiego piosenkarza opowiedział, że gwiazdor...

zobacz więcej

Robert McDonald, sędzia Sądu Najwyższego Hrabstwa Nassau na Long Island w stanie Nowy Jork, nie przebierał w słowach. – Prawda jest taka, że zniszczyłeś to dziecko – zwrócił się do oskarżonego.

Wyrok został ogłoszony dwa lata po tym, jak Maraj został uznany winnym wykorzystywania seksualnego swojej byłej już pasierbicy.

Media wskazują, że dramat dziewczynki rozpoczął się w 2015 roku. Brat ofiary zorientował się, że jest ona wykorzystywana seksualnie przez mężczyznę i poinformował o tym pracowników szkoły, a ci zaalarmowali policję.

Ofiara zeznawała na wcześniejszym etapie procesu. Opowiedziała o swoim horrorze, który sprawił, że miała myśli samobójcze. – Nie było dnia, żebym nie miała ataku strachu – opowiadała.

Nicki Minaj nie stawiła się w sądzie, żeby wesprzeć brata. Prawnik Maraja David Schwartz odczytał natomiast list autorki hitu „Tusa”, przygotowany na jedną z rozpraw w 2016 roku. Raperka dowodziła, że jej brat jest „najbardziej cierpliwym, delikatnym, szczerym, bezinteresownie wspierającym człowiekiem, jakiego zna”.

Maraj zapewniał, że jest niewinny, zaś „cała historia została zmyślona w celu wymuszenia pieniędzy od jego słynnej siostry”.

źródło:
Zobacz więcej