Raport

Epidemia koronawirusa

Pod prąd ulicami Warszawy. Rajd pijanego kierowcy tira [WIDEO]

Nietrzeźwy kierowca tira urządził sobie nocny rajd ulicami Warszawy. Za kółko wsiadł mając trzy promile alkoholu we krwi. Po drodze – jadąc także pod prąd – uszkodził dziesięć pojazdów. Został zatrzymany – poinformowała warszawska policja.

Wichura wywracała samochody i niszczyła budynki. Wiele osób żywioł pozbawił życia

Co najmniej 11 osób zginęło w wyniku wichur, które przetoczyły się nad południową częścią Stanów Zjednoczonych. Tornado wywracało samochody,...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór. Pijany mężczyzna jechał Mostem Północnym od strony ul. Modlińskiej w kierunku Bielan pod prąd.

Następnie wjechał w ulicę Nocznickiego, przejeżdżając przez trawnik, chodnik, rozjeżdżając miejski punkt elektroodpadów oraz znaki drogowe.

To jednak nie koniec dramatycznego bilansu strat nocnego rajdu. Po drodze kierowca tira uszkodził dziesięć pojazdów, jazdę kończąc czołowym zderzeniem z fordem, którego jeden z pasażerów został zabrany do szpitala.

Jak poinformowała Komenda Stołeczna Policji w Warszawie, pijany kierowca tira został zatrzymany. Zdarzenie zarejestrował jeden z uczestników ruchu. Wideo zostało opublikowane na stronie warszawskiej policji.

źródło:
Zobacz więcej