RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Gwiazdor aresztowany pod zarzutem napaści seksualnej

Earvinowi N’Gapethowi grozi nawet pięć lat więzienia (fot. TT/Зенит-Казань)

Słynny francuski siatkarz Earvin N’Gapeth został aresztowany w Brazylii pod zarzutem napaści seksualnej. Uczestniczący tam w klubowych mistrzostwach świata zawodnik Zenitu Kazań miał dać klapsa kobiecie podczas imprezy w klubie w Belo Horizonte.

„Koszmar”. Placido Domingo odniósł się do oskarżeń o molestowanie

Słynny tenor Placido Domingo udzielił pierwszego wywiadu, odkąd media ujawniły, że miał molestować seksualnie kobiety. Hiszpański śpiewak nie...

zobacz więcej

Znany z kontrowersyjnych zachowań N’Gapeth przyznał się do naruszenia nietykalności kobiety, ale zapewnił, że pomylił ją ze swoją znajomą i nie zamierzał nikogo obrazić. Kobieta nie przyjęła jednak przeprosin, zawiadomiła policję, a ta w poniedziałek aresztowała siatkarza.

Francuz został przewieziony do więzienia Nelson Hungria w sąsiednim mieście Contagem. Po kilku godzinach został zwolniony po wpłaceniu 50 tys. reali (ok. 46 tys. zł.) kaucji. Według brazylijskiego prawa grozi mu nawet pięcioletni wyrok.

W zakończonych w niedzielę Klubowych Mistrzostwach Świata Zenit zajął trzecie miejsce. Wygrał włoski zespół Cucine Lube Civitanova z Mateuszem Bieńkiem w składzie.

źródło:

Zobacz więcej