RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Dużo tych igieł rozdano za pieniądze z budżetu Warszawy?”

Sebastian Kaleta przedstawił przed warszawskim ratuszem raport, w którym przekonuje, że z publicznych pieniędzy warszawskiego samorządu dotowane są organizacje promujące ideologię LGBT. Na raport wiceministra sprawiedliwości zareagowali internauci. „Zastanawiam się, czy to jest jeszcze ta redukcja szkód, czy już propagowanie zażywania narkotyków?”, „a później pieniędzy na warszawskie schroniska brakuje” – czytamy w komentarzach na Twitterze.

Kaleta publikuje raport o finansowaniu organizacji LGBT. „To wierzchołek góry lodowej”

Przeprowadziłem analizę wydatków, zajrzałem do kilku konkursów organizowanych przez miasto stołeczne Warszawa. Przeanalizowałem kilkanaście...

zobacz więcej

Z informacji zawartych raporcie wynika, że ratusz w ciągu ostatnich lat wydał na tego typu organizacje co najmniej kilka milionów złotych, a same organizacje „edukują”, jak zażywać narkotyki, promują dewiacje seksualne, walczą o legalizację prostytucji.

– Łączna kwota dofinansowań w przypadku tych podmiotów, to kwota 7 mln zł w latach 2017-19 – powiedział na konferencji Kaleta. – Nie ma pieniędzy na inwestycje, od kilku dni słyszymy o cięciach w komunikacji miejskiej, ale, jak widać, pieniądze dla organizacji promujących ideologię LGBT są – dodał.

W ocenie internautów organizacje, które przedstawiono w raporcie, służą rozprzestrzenianiu ideologii LGBT.

źródło:
Zobacz więcej