RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Od godz. 14 w środę można starać się o bilety na EURO 2020

Kibice zapłacą przynajmniej 50 euro za bilet na mecz Polaków na EURO 2020 (fot. PressFocus/MB Media/Getty Images)

Już od godz. 14.00 – na stronie euro2020.com/tickets – kibice futbolu będą mogli składać aplikacje o bilety na mecze EURO 2020. Akcja potrwa do 18 grudnia do godziny 14:00. Jeśli zapotrzebowanie na wejściówki przekroczy dostępną pulę, będzie losowanie.

Hiszpańskie media: Reprezentacja Polski to nasz najgroźniejszy rywal

Hiszpańskie media zgodnie podkreślają w niedzielę, że Polska będzie najtrudniejszym z rywali podopiecznych Luisa Enrique w grupie E piłkarskich...

zobacz więcej

Jedna osoba może aplikować o maksymalnie 4 bilety. Ceny rozpoczynają się od 50 euro w przypadku miast gospodarzy z grupy A (Dania, Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia, Włochy, Holandia, Rosja, Szkocja, Hiszpania) oraz 30 euro w przypadku miast gospodarzy z grupy B (Azerbejdżan, Węgry, Rumunia). Polscy kibice, jak widać, będą musieli zapłacić więcej.

Bilety dostępne będą w trzech kategoriach cenowych: Kategoria 1 – centralnie ulokowane bilety wzdłuż linii bocznej boiska; Kategoria 2 – w większości na łukach stadionu oraz Kategoria 3 – miejsca za bramkami.

Doceniony tylko w dwóch krajach. Kto głosował na Lewandowskiego?

Zaledwie 44 punkty zgromadził Robert Lewandowski w plebiscycie Złotej Piłki. Choć za Polakiem znakomity rok, pełen ważnych i pięknych bramek, w...

zobacz więcej

Kilka zasad:

1. Jedna osoba może złożyć tylko jedną aplikację.

2. Nie jest możliwe aplikowanie o bilety na dwa mecze odbywające się tego samego dnia.

3. Bilety zostaną przyznane w wyniku losowania.

4. Nie ma znaczenia, czy aplikacja została złożona na początku, czy pod koniec trwania fazy sprzedaży.

5. Płatność za bilety (w EURO) musi zostać wykonana w ciągu 10 dni od momentu otrzymania informacji i przyznanych biletach, za pomocą ALipay, karty kredytowej bądź debetowej.

Kibicom, aby zminimalizować ryzyko zakupu biletów nieważnych, nieistniejących bądź sfałszowanych, zaleca się transakcje wyłącznie poprzez portal UEFA.com. Szczegóły dostępne są na stronie PZPN.

Reprezentacja Polski zagra 15 czerwca, o godz. 18:00 z triumfatorem baraży (Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Irlandia, Irlandia Północna) w Dublinie, 20 czerwca, godz. 21:00 z Hiszpanią w Bilbao oraz 24 czerwca, o godz. 18.00 ze Szwecją również w Dublinie.

źródło:
Zobacz więcej