RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Prezes PiS o Magdalenie Biejat: Ta sprawa wkrótce zostanie rozwiązana

– Chcę wszystkich uspokoić: dla nas sprawy rodziny są najważniejsze – zapewnił Jarosław Kaczyński (fot. arch. PAP/Mateusz Marek)

Ta sprawa wkrótce zostanie rozwiązana – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w tygodniku „Gazeta Polska”. Odniósł się w ten sposób do stwierdzenia, że „wielu osobom na prawicy nie podoba się”, iż posłowie PiS poparli kandydaturę posłanki Magdaleny Biejat (Lewica) na przewodniczącą sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.

Posłanka Lewicy przewodniczącą sejmowej komisji rodziny

Posłanka Magdalena Biejat z partii Lewica Razem została wybrana przewodniczącą sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. – Jestem przekonana,...

zobacz więcej

– Ta sprawa wkrótce zostanie rozwiązana. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale tak jak w życiu, także w polityce zdarzają się różne zwroty akcji – powiedział prezes PiS w wywiadzie dla tygodnika „Gazeta Polska”, który ukaże się w tym tygodniu.

– Chcę wszystkich uspokoić: dla nas sprawy rodziny są najważniejsze i dopóki jesteśmy przy władzy, nie dopuścimy do tego, by ktoś przeprowadzał eksperymenty, których efektem będzie krzywdzenie dzieci i rozbijanie rodziny – dodał Kaczyński.

– Na to naszej zgodny nie ma i nie będzie – zadeklarował.

źródło:
Zobacz więcej