Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Kibice Milanu nazywają Krzysztofa Piątka „klaunem”

Krzysztof Piątek ostatnio nie cieszy się uznaniem wśród fanów Milanu... (fot. Marco Canoniero/LightRocket via Getty Images)

Krzysztof Piątek nie ma dobrej passy w Milanie. Ostatnio został zaatakowany przez kibiców swego klubu za kilka nierozważnych słów, użytych w wywiadzie dla TVP Sport. Na Twitterze Polak nazywany jest „klaunem”.

Polska-Słowenia: Pożegnanie Łukasza Piszczka

Reprezentacja Polski we wtorkowy wieczór zakończy udział w eliminacjach Euro 2020. Na pierwszym miejscu w grupie i z trzymanymi w garści od...

zobacz więcej

Piątek zdobył się na szczerość w rozmowie z Jackiem Kurowskim z TVP Sport. Nasz napastnik AC Milan przyznał, że marzy mu się transfer do klubu, który zapłaciłby za niego 60-70 milionów euro. Włoskie media błyskawicznie wybiły wypowiedź Polaka.

Słowa napastnika zbulwersowały fanów Milanu, którzy dali na Twitterze upust swojej złości i nie szczędzili niemiłych słów skierowanych pod adresem Piątka. Nazwali wprost 24-letniego Polaka „głupcem”, „klaunem” oraz osobą „niezasługującą na noszenie barw Milanu”.

Na boisku i w kieszeni. Zła passa AC Milan trwa

Zespół Krzysztofa Piątka AC Milan ma ostatnio złą passę nie tylko pod względem wyników sportowych, ale i finansowych. Słynny piłkarski klub z...

zobacz więcej

Ekipa Rossonerich spisuje się w tym sezonie słabo. Nic dziwnego, że poszukiwany jest winny całej sytuacji. Padło na Polaka. Niektórzy fani domagają się nawet sprzedaży Piątka już w zimowym okienku transferowym i ściągnięcie Patricka Cutrone, Zlatana Ibrahimovicia lub Edinsona Cavaniego.

„Czy włoski jest tak trudny? Skup się na grze!” – złośliwie pytają kibice Milanu. Dodając, że Piątek powinien skupić się na strzelaniu goli, a nie rozmowach o transferze.źródło:
Zobacz więcej