RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zbiegł w piątek, wpadł w poniedziałek. Zatrzymano uciekiniera z komisariatu

Mężczyzna trafił na komisariat za jazdę pod wpływem alkoholu (fot. Shutterstock/forma82)

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w piątek zbiegł z Komisariatu Policji Szczecin-Śródmieście po tym, jak został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu – poinformowała Komenda Miejska Policji w Szczecinie.

Podejrzany o przygotowania do wysadzenia bloku w Płocku trafił do aresztu

Sąd aresztował na trzy miesiące 47-letniego mieszkańca Płocka (Mazowieckie) podejrzanego o przygotowania do wysadzenia bloku, w którym mieszkał....

zobacz więcej

„W dniu 18 listopada br. w godzinach porannych na terenie Szczecina, w wyniku pracy szczecińskich policjantów zatrzymany został mężczyzna, który w miniony piątek 15.11.2019 r. oddalił się z komisariatu podczas wykonywanych z nim czynności służbowych” – poinformował w poniedziałek zespół prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

W komunikacie podkreślono, że „ze względu na wykonywane w tej sprawie postępowanie i jego dobro” policja nie udziela szczegółowych informacji.

Mężczyzna, zatrzymany w czwartek za jazdę pod wpływem alkoholu, miał być w piątek przesłuchiwany przez policjantów Komisariatu Policji Szczecin-Śródmieście, ale z niego zbiegł.

W piątek przez kilka godzin po ucieczce mężczyzny, na drogach, głównie tych prowadzących do i ze Szczecina, policjanci rozstawili posterunki kontrolno-blokadowe. Informując o jego ucieczce policja uspokajała, że nie jest to groźny przestępca.

źródło:

Zobacz więcej