Para gejów adoptowała córkę. Jeden z nich związał się z jej byłym chłopakiem

Od 1999 roku para homoseksualistów adoptowała pięcioro dzieci (fot. Shutterstock/Dragon Images)

Tony i Barrie Drewitt-Barlow – para milionerów określana w Wielkiej Brytanii mianem „pierwszych homoseksualnych ojców” – postanowiła zakończyć swój 32-letni związek. Powodem tej decyzji jest nowy partner Berrie’ go, który w przeszłości spotykał się z jego adoptowaną córką.

Lekcje LGBT wstrzymane. Kilkuset rodziców zabrało ze szkoły swoje dzieci

Szkoła podstawowa w Birmingham, w której programie znalazły się lekcje dotyczące m.in. tolerancji wobec osób LGBT, została zmuszona do przerwania...

zobacz więcej

W 1999 roku Tony i Barrie adoptowali bliźniaki, ogłaszając wówczas, że są „pierwszymi homoseksualnymi ojcami w Wielkiej Brytanii”. Piętnaście lat później mężczyźni wzięli ślub.

Pierwotnie mieszkali w Essex, skąd przenieśli się po pewnym czasie do wartej 7,5 mln dolarów posiadłości na Florydzie. Niedawno para postanowiła się rozwieść, ponieważ 50-letni Barrie oświadczył, że zakochał się w o połowę młodszym Scottcie Hutchisonie – byłym chłopaku swojej nastoletniej córki Saffron.

W rozmowie z brytyjskimi mediami mężczyzna zapewnia, że nie przeżywa kryzysu wieku średniego. – Gdybym go miał, to kupiłbym sobie porsche 911 – powiedział. Dodał, że zamierza poślubić 25-latka. Tony zaakceptował wybór swojego byłego już partnera. Mieszka obecnie pod jednym dachem wraz z Barriem, Scottem i piątką swoich adoptowanych dzieci.

Znana na Wyspach para homoseksualistów dysponuje majątkiem wartym ok. 40 mln funtów brytyjskich. Fortuny dorobili się m.in. dzięki firmie z branży medycznej, posiadającej oddziały na całym świecie. Wszystkie ich adoptowane dzieci zostały poczęte za pomocą metody in vitro.

źródło:
Zobacz więcej