Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Renata Beger powraca. Zasłynęła deklaracją, że „lubi seks jak koń owies”

Beger z parlamentu zniknęła w 2007 r. (fot. arch.PAP/Leszek Szymański)

Była posłanka Samoobrony Renata Beger wraca do gry. Założyła Polski Związek Zawodowy Rolnictwa „Wyzwolenie” – donosi „Rzeczpospolita”. Z parlamentu zniknęła w 2007 r. Zasłynęła deklaracją, że „lubi seks jak koń owies”.

Zdrojewski: Jeśli Platforma dojdzie do władzy, to podniesie wiek emerytalny

Zmiana w kierownictwie PO jest niezbędna, jeżeli nie chcemy przegrać wyborów prezydenckich – oznajmił senator PO Bogdan Zdrojewski, który według...

zobacz więcej

Jak donosi gazeta, Beger we wrześniu tego roku stanęła na czele komitetu założycielskiego Polskiego Związku Zawodowego Rolnictwa „Wyzwolenie".

„Rz” przypomina, że Beger „zapisała się w polityce dzięki bon motom”, m.in. deklaracji, że „lubi seks jak koń owies". „Pracowała w rywinowskiej komisji śledczej i ujawniła nagrania mające świadczyć o korupcji politycznej stosowanej przez PiS. Po 2007 r. – jak cała Samoobrona – zniknęła z parlamentu” – przypomina gazeta.

– Chcę się zaangażować wyłącznie w działalność związkową. A co przyszłość przyniesie? Nigdy się nie mówi »nigdy« – mówi Beger, pytana o to, czy wraca do polityki.

Działanie Beger skomentował ekspert od komunikacji strategicznej dr Sergiusz Trzeciak. – W polityce wszystko jest możliwe, ale trudno jest wrócić, gdy poniosło się porażkę. Wymaga to posiadania kapitału, zarówno ludzkiego, jak i finansowego – ocenia.

źródło:
Zobacz więcej