Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Strzelanina na meczu. Są ciężko ranni [WIDEO]

Policja nie ujawniła, czy sprawca został zatrzymany (fot. TT/FOX29 News)

Dwie osoby ranne to bilans strzelaniny na meczu futbolu amerykańskiego w stanie New Jersey w USA. Gdy rozległy się strzały ludzie zaczęli uciekać w panice.

Nie żyje nastoletni sprawca strzelaniny w szkole w Kalifornii

W szpitalu w Los Angeles zmarł 16-latek, który dwa dni temu otworzył ogień do kolegów ze swojej szkoły w Santa Clarita, zabijając dwoje z nich, a...

zobacz więcej

Do incydentu doszło w piątek około godz. 20:30 czasu lokalnego w mieście Pleasantville, leżącym około 10 km na południe od Atlantic City. Drużyna z lokalnego liceum grała mecz zespołem z liceum z Camden.

W trzeciej kwarcie na trybunach, na których siedzieli kibice z Pleasantville rozległy się strzały. Na nagraniu wideo widać zawodników uciekających w popłochu oraz chaos na stadionie – ludzie kładli się na ziemi, skakali przez ogrodzenie.

Lokalne media informują, że ranne zostały dwie osoby – dorosły i nieletni. Obie są w stanie ciężkim. Chłopiec został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Filadelfii.

– Otrzymujemy informacje na temat tego co się wydarzyło i kto był zaangażowany. Wszczęliśmy dochodzenie i na tym etapie nie mogę przekazać żadnych szczegółów – oświadczył szef policji w Pleasantville Sean Riggin, który nie zdradził czy zatrzymano sprawcę.

źródło:
Zobacz więcej