Lewandowski znów zostanie tatą? Po bramce wyraźnie chciał coś przekazać

Bramka przeciwko Olympiakosowi Pireus była już 20 trafieniem Lewandowskiego w tym sezonie (fot. Sebastian Widmann/Bongarts/Getty Images)

Bramkowa passa Lewandowskiego nie ustaje. Najciekawsze jednak to, co Robert przekazał po golu. Grający w Bayernie Monachium polski piłkarz strzelił bramkę w 69. minucie spotkania z Olympiakosem Pireus, po której wykonał wymowną „cieszynkę”.

Roberta Lewandowskiego czeka operacja. Czy zdecyduje się na nią teraz?

W poniedziałek selekcjoner Jerzy Brzęczek ogłosi powołania do kadry na mecze eliminacyjne EURO 2020 z Izraelem i Słowenią. Kapitan Robert...

Bayern Monachium wygrał u siebie z Olympiakosem Pireus 2:0 w czwartej kolejce grupy B piłkarskiej Ligi Mistrzów. Bawarczycy zapewnili sobie tym samym awans do 1/8 finału. Pierwszą bramkę zdobył Lewandowski, drugą – Ivan Perisic, minutę przed zakończeniem regulaminowego czasu gry.

Po trafieniu piłką do siatki Robert Lewandowski wyjął jednak futbolówkę z bramki i schował pod koszulkę, w usta wkładając jednocześnie palec – symbolizujący dziecięcy smoczek. Zazwyczaj ten gest oznacza, że piłkarz spodziewa się dziecka.
B Byłaby to druga pociecha Lewandowskich – Klara, ich pierwsze dziecko, przyszło na świat w maju 2017 r.

W mediach społecznościowych zawrzało, a w kierunku Roberta i Anny Lewandowskich popłynęły już pierwsze gratulacje. Oficjalnych informacji jednak nie ma.

Na razie jedno jest pewne – Robert Lewandowski strzela bramkę za bramką. Czwartkowe trafienie było już jego 21. w całym sezonie (14 goli w 10 meczach ligowych, sześć bramek w Lidze Mistrzów oraz jedna w Pucharze Niemiec). Polak prowadzi także w klasyfikacji strzelców Bundesligi. Do tego dołożył trzy trafienia w drużynie narodowej.