RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Kobieta oglądała filmy na TikToku. Zobaczyła swojego „zaginionego” męża

Dzięki aplikacji kobiecie udało się skontaktować z mężem (fot. Shutterstock/Primakov)
Dzięki aplikacji kobiecie udało się skontaktować z mężem (fot. Shutterstock/Primakov)

Podczas oglądania filmów zamieszczonych na TikToku kobieta z Indii zobaczyła swojego męża. Mężczyzna „zaginął” trzy lata wcześniej. Dzięki aplikacji udało jej się z nim skontaktować.

Żona doniosła, że mąż ma w spodniach marihuanę. Grozi mu do 3 lat więzienia

Policjanci z Ciechocinka otrzymali nietypowe zgłoszenie. Zadzwoniła do nich kobieta, która poinformowała, że w spodniach męża znalazła woreczek z...

zobacz więcej

Po rozpoznaniu na filmie męża kobieta nie miała żadnej wątpliwości, że jej „zaginiony” mąż właśnie się odnalazł. Powiadomiła policję, której udało się go odnaleźć ok. 200 km od miejsca, w którym mieszkała.

Suresh – mąż i ojciec dwójki dzieci – był poszukiwany od 2016 r. Mężczyzna uciekł, ponieważ był zmęczony problemami w swoim domu. Postanowił porzucić rodzinę i zacząć nowe życie.

Mężczyzna przeniósł się do miasta Hosur, gdzie pracował jako mechanik i związał się z transseksualną partnerką. Gdy znalazła go policja, zgodził się wrócić do swojej pierwszej rodziny.

Aplikacja TikTok pozwala na nagranie krótkich materiałów wideo. Jest to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie.

źródło:
Zobacz więcej