RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Bijatyka przed punktem z kebabami. „Ktoś kogoś popchnął. Nie żyje 44-latek”

„W lokalu ktoś kogoś popchnął. Potem te osoby wyszły na zewnątrz” – podała policja (fot. Yegor Aleyev\TASS via Getty Images)
„W lokalu ktoś kogoś popchnął. Potem te osoby wyszły na zewnątrz” – podała policja (fot. Yegor Aleyev\TASS via Getty Images)

Toruńska policja wyjaśnia okoliczności bójki, po której zmarł 44-letni mężczyzna. Doszło do niej przed lokalem z kebabami na Starówce. W awanturze uczestniczyło pięć osób. Nikt nie został jeszcze zatrzymany.

Bójka na maczety. Dwóch Afgańczyków pobiło się w brodnickim kebabie, jeden trafił do szpitala

Chwile grozy przeżyli goście popularnego w Brodnicy lokalu z kebabem „Zaman”. W niedzielne popołudnie doszło w nim do bójki dwóch pracujących tam...

zobacz więcej

Bijatyka wybuchła w nocy z piątku na sobotę na ulicy Chełmińskiej. Policja poinformowała o sprawie w niedzielę. – Dwie osoby trafiły do szpitala. Jedna zmarła, ale nie znamy w tej chwili przyczyny śmierci. Niczego nie można wykluczyć, ale z informacji, które zostały mi przekazane wynika, że w szarpaninie nie zostały użyte ostre narzędzia. W tej chwili z zebranych informacji nie wynika, żeby było to szczególnie brutalne zajście. Być może więcej będziemy wiedzieli po jutrzejszej sekcji zwłok – powiedziała rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Toruniu podinsp. Wioletta Dąbrowska.

Drugi poszkodowany w bójce mężczyzna trafił do szpitala z niegroźnymi obrażeniami i został zwolniony do domu. Trzy pozostałe osoby biorące udział w zdarzeniu – oddaliły się.

– Apelujemy do tych, którzy mają informacje w tej sprawie, o przekazanie ich policji. W lokalu ktoś kogoś popchnął. Potem te osoby wyszły na zewnątrz, ale nie do końca wiemy, co tam się stało. Dlatego prosimy wszystkich świadków o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy – dodała Dąbrowska.

źródło:

Zobacz więcej