RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Trump junior już po rozwodzie

Donald Trump Junior i Vanessa Haydon byli małżeństwem przez 12 lat (fot. TT/PageSix.com)

Donald Trump Junior i jego żona Vanessa, z którą od około roku pozostawał w separacji, ogłosili, że dokończyli procedurę rozwodową.

Donald Trump Jr. bierze rozwód. Po 12 latach małżeństwa

Syn Donalda Trumpa, Donald Trump Junior bierze rozwód. Pozew rozwodowy złożyła już jego żona, była modelka Vanessa Haydon Trump. Para pobrała się...

zobacz więcej

„Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że mamy piątkę dzieci. Będziemy je wychowywać wspólnie. Nasze dzieci i ich szczęście zawsze będą dla nas priorytetem” – ogłosili Trump Junior i Vanessa ze wspólnym oświadczeniu.

Była modelka Vanessa Haydon złożyła papiery rozwodowe w sądzie na Manhattaniew w marcu ubiegłego roku. Prawnicy stron negocjowali zarówno prawa do opieki nad dziećmi, jak i kwestie finansowe. W lipcu ogłoszono, że sprawy rozwijają się „bez zakłóceń”.

Podczas listopadowej rozprawy para uzgodniła większość spraw związanych z podziałem majątku. Podpisano również zgodę o trzymaniu szczegółów rozwodu w tajemnicy.

Po rozstaniu z Vanessą najstarszy syn prezydenta USA Donalda Trumpa związał się z byłą dziennikarką telewizji Fox News Kimberly Guilfoyle.

41-letni Donald Trump Junior jest synem Donalda Trumpa i jego pierwszej żony Ivany. Obecnie pełni funkcję wiceprezesa w rodzinnej firmie Trump Organisation. Podczas kampanii wyborczej w 2016 roku spotkał się w wieżowcu Trump Tower z rosyjską prawniczką Natalią Weselnicką, by rozmawiać o hakach na Hillary Clinton, rywalkę jego ojca w wyborach prezydenckich.

źródło:
Zobacz więcej